09:09

Разом переможемо!

16 березня 2024 року відбулися змагання зі спортивного орієнтування в рамках ІІ етапу Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Участь у змаганнях взяли здобувачі освіти Староосотської філії КЗ «Олександрівський ліцей №1», КЗ «Красносілківський ліцей», КЗ «Михайлівський ліцей».

Приміщення КЗ «Олександрівський ліцей №1», на базі якого проходили змагання, перетворилося на цікаву та доволі непросту дистанцію, яку учасники змагань намагалися подолати якомога спритніше, а висока конкуренція додавала азарту.

За підсумками змагань переможцями серед хлопців стала команда КЗ "Михайлівський ліцей", друге місце зайняла команда Староосотської філії КЗ "Олександрівський ліцей №1", третє місце посіла команда КЗ "Красносілківський ліцей".

Серед дівчат місця розподілилися таким чином:

І місце-команда Староосотської філії КЗ "Олександрівський ліцей №1";

ІІ місце-команда КЗ "Красносілківький ліцей":

ІІІ місце-команда КЗ "Михайлівський ліцей ".

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, їх керівники грамотами відділу освіти Олександрівської селищної ради.

Щиро вітаємо юних спортсменів та бажаємо показати гарні результати у наступних етапах змагань.